- Mgr. Jana BoháčováUčiteľka
- Mgr. Lucia BorodáčováUčiteľka
Triedna učiteľka: 1.C - Gabriela BosákováUčiteľka
- Mgr. Alena CeluchováUčiteľka
- Mgr. Martina CibuľkováAsistentka učiteľa
- Marcela CinováAsistentka učiteľa
- Mgr. Ivica ClementováUčiteľka
Triedna učiteľka: 5.C - RNDr. Jozef DolhýZástupca
- Mgr. Jana DudrováZástupkyňa
- Mgr. Henrieta DujčákováUčiteľka
Triedna učiteľka: 8.C - Mgr. Jana FedašováUčiteľka
Triedna učiteľka: 1.A - Mgr. Kamil FechUčiteľ
- Mgr. Katarína GmiterkováUčiteľka
- Mgr. Marianna GulákováUčiteľka
Triedna učiteľka: 7.C, 8.D - Mgr. Lenka HavajováVychovávateľka
- Mgr. Darina HermanovskáUčiteľka
Triedna učiteľka: 2.D - Alžbeta HorbajováAsistentka učiteľa
- PaedDr. Gabriela HurajováRiaditeľka
- Mgr. Ivana JacenkováUčiteľka
- Mgr. Andrea JaroščákováUčiteľka
Triedna učiteľka: 2.C - Mgr. Martin JedinákUčiteľ
- Mgr. Iveta KaraffováZástupkyňa
- Ing. Slavka KaščakováUčiteľka
Triedna učiteľka: 6.A - Mgr. Ľudmila KendrováUčiteľka
Triedna učiteľka: 3.B - Mgr. Ján KokolíkAsistent učiteľ
- Mgr. Róbert KostárUčiteľ
Triedny učiteľ: 6.B - Mgr. Mária KostováUčiteľka
Triedna učiteľka: 4.A - Viera KováčováAsistentka učiteľa
- Mgr. Jana KrochtováUčiteľka
Triedna učiteľka: 5.A - Mgr. Kvetoslava KvaskováUčiteľka
Triedna učiteľka: 9.A - PaedDr. Anna MagerováUčiteľka
- Mgr. Marcela MarcinčákováVychovávateľka
- PaedDr. Alena NajduchováUčiteľka
Triedna učiteľka: 2.A - Mgr. Elena RomanováUčiteľka
Triedna učiteľka: 5.B - Mgr. Svetlana OlejárováUčiteľka
Triedna učiteľka: 3.D - Mgr. Peter PekárUčiteľ
- Diana PelákováUčiteľka
- Mgr. Gabriela PetričováŠkolská digitálna koordinátorka
- Mgr. Milan RohaľAsistent učiteľ
- Mgr. Zuzana RondzikováUčiteľka
Triedna učiteľka: 2.B - Mgr. Matúš RusnákUčiteľ
Triedny učiteľ: 8.B - Mgr. Jana SavčákováAsistentka učiteľa
- Mgr. Mária SemaníkováUčiteľka
- Emília SkurkováUčiteľka
- Mgr. Mikuláš SorokaUčiteľ
Triedny učiteľ: 7.A - Mgr. Viera ŠellongUčiteľka
Triedna učiteľka: 3.A - Ing. Zuzana ŠoltisováUčiteľka
Triedna učiteľka: 7.B - Mgr. Gabriela ŠoltysováUčiteľka
Triedna učiteľka: 6.C - Mgr. Milena ŠurkalováUčiteľka
Triedna učiteľka: 3.C - Mgr. Ivana ŠvecováUčiteľka
- Mgr. Daniela TomkováUčiteľka
Triedna učiteľka: 1.B - Mgr. Anna TrudičováUčiteľka
- Mgr. Stanislava TyliščákováUčiteľka
Triedna učiteľka: 4.B - Mgr. Ivana VarjanováUčiteľka
Triedna učiteľka: 4.C - PaedDr. Martina ZajacováUčiteľka
Triedna učiteľka: 8.A - Bc. Renáta ZakuťanskáUčiteľka
- Mgr. Pavol BujdošUčiteľ
- Bc. Richard BurešAsistent učiteľ
- PaedDr. Lenka DančišinováAsistentka učiteľa
- Bc. Simona DemešováUčiteľka
- Mgr. Martin GregaZástupca
- Klára GurováAsistentka učiteľa
- Mgr. Zuzana HviščováOdborný zamestnanec
- Mgr. Ivana ChmurovičováAsistentka učiteľa
- Mgr. Jaroslava ChmurovičováOdborný zamestnanec
- Jaroslav JanekUčiteľ
- Dávid Kanaloš, DiS. art.Učiteľ
- Filip KanalošUčiteľ
- Patrik KanalošUčiteľ
- Svetlana KanalošováUčiteľka
- Ivana Kaňuková, DiS. art.Učiteľka
- Mgr. Ján KolesárUčiteľ
- Mgr. Ľudmila LenkováAsistentka učiteľa
- Mgr. Marianna LenkováUčiteľka
- Mgr. Marcela MarcinčákováUčiteľka
- Mgr. Dana MikováUčiteľka
- Ľudmila Mlynár Grichová, DiS. art.Učiteľka
- Dominika MúdraUčiteľka
- Mgr. Klaudia PetrušováAsistentka učiteľa
- Ing. Jana PolčováAsistentka učiteľa
- Mgr. Matúš RusnákŠkolský digitálny koordinátor
- Mgr. Nina SabolováUčiteľka
- Mgr. Nadežda Sičáková, PhD.Učiteľka
- Martina SopčákováUčiteľka
- Mgr. Katarína UhriňákováOdborný zamestnanec
- Mgr. Silvia VaňováOdborný zamestnanec
- Mgr. Juliána VašičkaninováUčiteľka