Spojená škola

Prihlásenie

Navigácia

    Zoznam učiteľov

     
     
    Mgr. Ivica Clementová Rozvrh
    Riaditeľka
     
     
    RNDr. Jozef Dolhý Rozvrh
    Zástupca
     
     
    PaedDr. Anna Žáková Rozvrh
    Zástupkyňa
     
     
    Mgr. Alena Celuchová Rozvrh
    Triedna učiteľka: 4.B
     
     
    Mgr. Jana Dudrová Rozvrh
    Triedna učiteľka: 1.A
     
     
    Mgr. Henrieta Dujčáková Rozvrh
    Učiteľka
     
     
    Mgr. Jana Fedašová Rozvrh
    Triedna učiteľka: 1.B
    Vedie krúžok: Poď sa hrať
     
     
    Mgr. Kamil Fech Rozvrh
    Učiteľ
     
     
    Mgr. Katarína Gmiterková Rozvrh
    Triedna učiteľka: 6.C
     
     
    Mgr. Marianna Guláková Rozvrh
    Triedna učiteľka: 8.E
    Triedna učiteľka: 9.B
    Vedie krúžok: Cvičme v rytme
     
     
    Mgr. Darina Hermanovská Rozvrh
    Triedna učiteľka: 1.D
    Vedie krúžok: Počítač môj kamarát
    Vedie krúžok: Zlomjazýček
     
     
    Ing. Jana Chabadová Rozvrh
    Triedna učiteľka: 8.C
    Vedie krúžok: Matematika prevažne vážne
     
     
    Mgr. Andrea Jaroščáková Rozvrh
    Triedna učiteľka: 0.B
    Vedie krúžok: Malý výmyselník
     
     
    Mgr. Martin Jedinák Rozvrh
    Triedny učiteľ: 6.B
    Vedie krúžok: Futbal
    Vedie krúžok: Volejbal
     
     
    Ing. Slavka Kaščaková Rozvrh
    Triedna učiteľka: 7.E
    Vedie krúžok: Vyšívanie
     
     
    Mgr. Ľudmila Kendrová Rozvrh
    Triedna učiteľka: 1.C
    Vedie krúžok: Tancuj a tvor
     
     
    Ing. Viera Kopčáková Rozvrh
    Triedna učiteľka: 8.D
     
     
    Mgr. Róbert Kostár Rozvrh
    Triedny učiteľ: 7.A
    Vedie krúžok: Atletika a posilňovanie
    Vedie krúžok: Malý futbalista
     
     
    Mgr. Jana Krochtová Rozvrh
    Triedna učiteľka: 7.D
     
     
    Mgr. Božena Kusendová Rozvrh
    Učiteľka
    Vedie krúžok: Moja slovenčina
     
     
    Mgr. Kvetoslava Kvasková Rozvrh
    Triedna učiteľka: 9.A
     
     
    Mgr. Anna Lazorová Rozvrh
    Triedna učiteľka: 2.A
    Vedie krúžok: Počítač a my druháci
     
     
    Mgr. Ivana Michalíková Rozvrh
    Učiteľka
     
     
    PaedDr. Alena Najduchová Rozvrh
    Triedna učiteľka: 2.B
    Vedie krúžok: Šikovníček
     
     
    Mgr. Slavomír Nergeš Rozvrh
    Učiteľ
     
     
    Mgr. Svetlana Olejárová Rozvrh
    Triedna učiteľka: 3.C
     
     
    Mgr. Katarína Pecuchová Rozvrh
    Triedna učiteľka: 6.D
     
     
    Mgr. Peter Pekár Rozvrh
    Triedny učiteľ: 6.A
     
     
    PaedDr. Zuzana Reviľáková Rozvrh
    Triedna učiteľka: 7.C
     
     
    Mgr. Jana Rojková Rozvrh
    Triedna učiteľka: 8.B
    Vedie krúžok: Ja a počítač
     
     
    Mgr. Zuzana Rondziková Učiteľka
     
     
    Mgr. Matúš Rusnák Rozvrh
    Učiteľ
    Vedie krúžok: Florball
     
     
    Mgr. Mária Semaníková Rozvrh
    Triedna učiteľka: 8.A
    Vedie krúžok: Angličtina hrou
     
     
    Mgr. Nadežda Sičáková, PhD. Rozvrh
    Učiteľka
     
     
    Mgr. Mikuláš Soroka Rozvrh
    Triedny učiteľ: 5.A
     
     
    Mgr. Viera Šellong Rozvrh
    Triedna učiteľka: 3.D
    Vedie krúžok: Šikovné rúčky
     
     
    Ing. Zuzana Šoltisová Rozvrh
    Triedna učiteľka: 5.B
    Vedie krúžok: Počítačová grafika
     
     
    Mgr. Gabriela Šoltysová Rozvrh
    Učiteľka
     
     
    Mgr. Milena Šurkalová Rozvrh
    Triedna učiteľka: 3.B
    Vedie krúžok: Vševedko
     
     
    Mgr. Ivana Švecová Rozvrh
    Triedna učiteľka: 4.C
     
     
    Mgr. Peter Tej Rozvrh
    Triedny učiteľ: 7.B
     
     
    Mgr. Daniela Tomková Rozvrh
    Triedna učiteľka: 0.A
    Vedie krúžok: Z každého rožka troška
     
     
    Mgr. Stanislava Tyliščáková Rozvrh
    Triedna učiteľka: 4.A
     
     
    Mgr. Marek Vajs Rozvrh
    Učiteľ
     
     
    Mgr. Ivana Varjanová Rozvrh
    Triedna učiteľka: 3.A
    Vedie krúžok: Kamarát počítač
     
     
    Mgr. Gertruda Vilner Rozvrh
    Triedna učiteľka: 5.C
     
     
    PaedDr. Martina Zajacová Rozvrh
    Učiteľka
     
     
    Mgr. Pavol Andráš Asistent učiteľ
     
     
    Gabriela Bosáková Vychovávateľka
     
     
    Mgr. Lenka Havajová Vychovávateľka
     
     
    Alžbeta Horbajová Asistentka učiteľa
     
     
    Matilda Lechmanová Asistentka učiteľa
     
     
    Mgr. Milan Rohaľ Asistent učiteľ
     
     
    Mgr. Jana Savčáková Asistentka učiteľa
     
     
    Mgr. Katarína Uhriňáková Asistentka učiteľa

    © aScAgenda 2019.0.1145 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 18.01.2019

    Voľné miesta na našej škole